Skip links

Samolepiace fólie a ich použitie

Na výber sú monomerické, polymerické a liate fólie s rôznym typom lepidla (permanentné, semipermanentné a šedé lepidlo na prekrytie podkladov). Fólie sa môžu priamo potláčať, plotrovať z nich rôzne tvary a texty, či kašírovať na doskové materiály. Majú veľmi široké použitie, či už ako reklamné a informačné nálepky alebo ako polepy v rôznych interiéroch, polepy okien, výkladov, automobilov a pod.

Krátkodobá

Monomerická fólia

Monomerická valcovaná samolepiaca PVC fólia pre všeobecné použitie v interiéri alebo exteriéri (v exteriéri do 2 rokov). pre krátkodobé alebo strednodobé aplikácie, vhodná na polep rovných hladkých nesavých plôch ako napríklad plechové billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, … Pre zvýšenie odolnosti potlače proti UV žiareniu a poškriabaniu je možné povrch chrániť laminom.

 

 

 

Strednedlhá

Polymerická fólia

Táto fólie je veľmi obľúbená pre svoju vysokú kvalitu, pre dlhodobé aplikácie (v exteriér do 5 rokov). Fólia je vhodná na polep vozidiel, umožňuje dlhodobé externé a interné aplikácie aj na mierne vlnité povrchy nesave plochy ako napríklad billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, skrine nákladných áut, … Pri predpokladanej životnosti viac ako 2 roky a pri použití na dopravných prostriedkoch je nutné použiť lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poškriabaniu.

 

 

Dlhodobá

Liata fólia

Liate fólie sú fólie najvyššej kvality určené na najnáročnejšie aplikácie zložitých „3D“ povrchov, hlavne na polep karosérií automobilov na dopravné prostriedky všetkých druhov, alebo na reklamu, kde je požadovaná dlhá životnosť. Vysoký komfort práce, jednoduché a bezproblémové separovanie aj malých znakov. Pri použití na dopravných prostriedkoch je nutné použiť lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poškriabaniu.

 

 

 

 

 

https://hriko.sk/vyroba-reklamy/#polepy

 

Join the Discussion

Return to top of page