Realizácie interiérov

Ponúkame Vám návrh, výrobu a montáž interiérových dizajnových doplnkov: sortimentných tabuliek, reklamných polepov a 3D svetelných a nesvetelných pútačov s využitím najnovších materiálov, ktoré sú spracovávané modernými technológiami výroby a tlače.

Nezáleží na tom, či ide o obchodné priestory, reštaurácie, kancelárie alebo domáce interiéry. Nami ponúkané doplnky dodávajú interiéru hlbšiu dimenziu a osobitý štýl, čím zabezpečia, že vaše prostredie bude vyzerať jedinečne a profesionálne.

Realizácie exteriérov

Naša spoločnosť sa špecializuje na realizáciu exteriérov pomocou širokého sortimentu moderných materiálov a kreatívnych riešení, ktoré prinášajú jedinečný vizuálny dojem.

Realizácia exteriérov s Hriko zahŕňa návrh, výrobu a montáž PVC bannerov, bondových (hliníkoplast) tabúľ a frézovaných 3D písmen (svetelná a nesvetelná reklama) z rôznych materiálov. Využívame technológiu UV tlače s UV ochranným lakom priamo na doskový materiál, čo zabezpečuje vysokú kvalitu tlače a odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Pomôžeme vám transformovať vaše vonkajšie prostredie, ktoré pritiahne pozornosť a vzbudí záujem u vašich návštevníkov a zákazníkov.